Inga buvo paduota į teismą dėl svorio metimo paslapties atskleidimo
ŽVAIGŽDĖS/Inga ARLAUSKAITE PAPASAKOJO PASLAPTIS

Inga Jankauskaitė buvo iškelta byla už tai, kad ji atskleidė savo svorio metimo paslaptį.

Praėjusį mėnesį Nacionalinė Dietologų Sąjunga padavė į teismą garsią aktorę Inga už tai, kad po jos pasirodymo televizijoje, kur ji papasakojo, kaip sugebėjo greitai prarasti svorio, žmonių norinčių naudotis mitybos specialistų paslaugomis ir fitneso klubais skaičius smarkiai sumažėjo. Prieš porą dienų teismo procesas baigėsi. Žvelgiant į ateitį, mes manome, kad Inga laimėjo šią bylą, tačiau paprašėme jos pačios mums papasakoti daugiau.

Inga, papasakokite kaip visa tai prasidėjo?

Visa tai prasidėjo prieš keletą mėnesių, kai vienoje televizijos laidoje papasakojau, kaip sugebėjau greitai numesti svorį po vaikų gimdymo, ir kad niekada nesilankiau treniruoklių salėse, nesinaudojau mitybos specialistų paslaugomis ir primygtinai rekomenduočiau nesikreipti į juos pagalbos. Yra paprastesnis ir pigesnis natūralus būdas atsikratyti papildomų kilogramų. Savaitę po transliacijos gavau laišką iš Nacionalinės Dietologų Sąjungos, reikalaujančio, kad atsisakyčiau to ką sakiau per televiziją.

Žinoma, to nepadariau, nes mano žodžiuose nebuvo šmeižto ir melagingumo. Teisybė, kad jie patyrė nuostolius, kai žmonės sužinojo kaip gali išsiversti be gydytojų ir asmeninių trenerių, ir neišleisti krūvos pinigų, kad pasiekti tobulą figūrą, bet tai nėra mano problema. Iš tiesų, gamtoje yra daug natūralių priemonių išlaikyti Jūsų kūną puikioje būklėje!

O kas nutiko toliau?

Man pradėjo skambinti į darbą. Rašyti socialiniuose tinkluose. Kažkaip rado mano asmeninį mobiliojo telefono numerį ir pradėjo skambinti su grasinimais. Net turėjau keisti numerį ir tam tikrą laiką vaikščioti su apsauga. Siaubas, šį periodą prisiminsiu ilgą laiką! O tada, visai be priežasties, gavau kvietimą į Konstitucinį teismą.

Ar tai jus nustebino?

Ne, aš supykau! Šie žmonės pasirengę viskam, kad galėtų toliau apiplėšinėti paprastus žmones! Paskambinau savo draugo advokatui, bet žinojau, kad ir be jo galėčiau laimėti bylą, nes tiesa su manimi. Taip ir atsitiko. Deja, vienos sesijos nepakako, ir dar du kartus turėjau atvykti į teismą. Bet galiausiai teisėjas buvo mūsų pusėje, o ieškovas buvo priverstas sumokėti baudą už šmeižtą ir moralinę kompensaciją, 16 000 eurų. Vėliau šiuos pinigus pervedžiau Vaikų pagalbos fondui.

Pasakykite, bet dėl ​​ko iš tikrųjų visa tai įvyko?

Todėl, kad pasakiau visai šaliai, kad praradau svorį su nauju Keto Diet kokteiliu. Vienas draugas man jį rekomendavo, sakė, kad taip greitai atsikratysiu papildomų kilogramų ir apvalysiu kūną. Iš pradžių netikėjau, bet po mėnesio buvau nustebinta kai netekau 12 kg! Be to, pagerėjo bendra būklė, atsirado energija. Nepatikėsite, bet netgi spuogai dingo, kurie mane kankino daugelį metų. Po šio kokteilio pradėjau atrodyti neįtikėtinai! Tiesiog negalėjau visiems apie tai nepapasakoti!

Ar tai yra brangi priemonė, neprieinama paprastiems žmonėms?

Ne ir vėl ne! Palyginus su tuo, kiek pinigų išleidau savo dietologui ir asmeniniam treneriui, ši priemonė yra pigi. Įsigijimo visiškai įmanoma. Tiesa, jie yra prieinami tik internete, užsisakyti juos reikia oficialioje svetainėje.

Dėkojame už įdomią interviu! Ar norėtumėte kažką palinkėti mūsų skaitytojams?

Ir jums dėkoju! Visų pirma norėčiau palinkėti, skaitytojoms moterims, kad nelakstytų po bėdų specialistus, kurie tik plėšia pinigus! Dietos ir pratimai nėra tinkami visiems ir jų poveikis nėra ilgalaikis. Dabar yra galimybė prarasti svorį be pastangų ir žalos sveikatai. Pagarbiai, Inga!

Kinga

Kas jau išbandė? Pasakykit man, ar tai padeda? Nusprendžiau užsakyti savo mamai, ir sau pačiai!

Eleonora

Užsisakiau neseniai, rytoj aš eisiu pasiimti ir sumokėsiu vietoje. Kaimynė giriasi, pasakoja kaip per dvi savaites nemetė 8 kg ir jaučiasi puikiai!

Zuzanna

Aš pasiėmiau užsakymą prieš savaitę, jau -3 kg, tik apgailestauju, kad nežinojau apie šia priemonę anksčiau. Apskritai, patariu visiems!

Monika

Atrodo, kad nebrangu, gražiai figūrai nepagailėsiu, bet svarbiausia vienas klausimas: mokėti iš karto ar gavus produktą?

Barbara

Monika, galite sumokėti pinigus tik gavusi, nedvejodama užsisakykite dabar, visada galite atsisakyti užsakymo, ir esu tikra, kad nenorėsite atsisakyti.

Milena

Merginos, užsisakiau.

Irena

Keto Diet – yra nuostabus! Gėriau vieną mėnesį. Pirma, praradau 18 kg! Oda neišsitempė. Riebalai pirmiausia dingsta tik iš ten, kur reikia. Labai patenkinta šia priemonę. Rekomendavau ją visoms savo draugėms, ir ji visoms padėjo.

Alina

Kinga, ką tik užsisakiau čia, kokybė puiki, dalinuosi rezultatais:

Sabina

Užsisakiau. Labai noriu išbandyti! Parašysiu apie rezultatus vėliau ***

Sylwia

Taip pat pradėjau vartoti Keto Diet. Iki šiol minus 3 kg. Tikiuosi, kad viskas dar priekyje.

Grażyna

Sutinku su visais komentarais. Rezultatą pamatysite savo akimis. Numečiau 14 kg per mėnesį, ir jau pusę metų svoris negrįžo. Rekomenduoju visiems, kurie nori greitai numesti svorio.

Kazimiera

Priemonė super. Geriu tik kelias dienas, bet jau yra rezultatų ..

Užsisakyti